1. Badania jakości powietrza – czyli co?
2. Na czym polegają badania jakości powietrza?
3. Zdecyduj się na badania jakości powietrza i dbaj o swoje zdrowie

Badania jakości powietrza

Badania jakości powietrza w PoznaniuTwoi pracownicy narzekają na dziwne zapachy w budynku? Może skarżą się na przewlekły katar lub symptomy astmy? Być może to odpowiedni moment na badanie jakości powierza, które jest pierwszym krokiem na rozwiązanie powyższych problemów. Niektóre środki zanieczyszczające powietrze, którym oddychamy w budynku wydzielają przykry zapach, ale większość z nich nie ma żadnej barwy ani zapachu. Badanie jakości powietrza powinno być wykonywane przez firmy posiadające nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale także sprzęt.

Bez odpowiedniego sprzętu i doświadczonego personelu, który postawi celną diagnozę nigdy nie dowiesz się czym oddychają pracownicy twojej firmy. Amerykańska agencja do spraw ochrony środowiska EPA (Environmental Protection Agency) alarmuje, że powietrze wewnątrz budynków biurowych, w fabrykach i w budynkach użyteczności publicznej jest nawet pięć razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. W wielu przypadkach wyliczenia te dotyczą również prywatnych domów i mieszkań.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Na czym polegają badania jakości powietrza?

Gdzie zamówić badania jakości powietrzaSpecjaliści z BRAWENT wykryją i zdiagnozują zanieczyszczenia, które występują w twoim budynku oraz przedstawią plan działania, który ma na celu przywrócenie powietrza do stanu najwyższej jakości. W wielu sytuacjach wystarczą proste i tanie zmiany. W bardziej zaawansowanych przypadkach zaproponują montaż urządzeń do oczyszczania powietrza, przegląd i czyszczenie instalacji wentylacyjnej lub podejmą inne niestandardowe kroki. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w rozwiązywaniu problemów związanych z zanieczyszczonym powietrzem w budynkach specjaliści podejmują właściwe decyzje.

Samo czyszczenie wentylacji  należy wykonywać regularnie, dzięki urządzenia pozostaną w doskonałej kondycji, co przełoży się na ich pracę. Poprzez wywiad z osobami często przebywającymi w budynku, dokładną obserwację otoczenia, oraz odpowiednią interpretację odczytów ze specjalistycznego sprzętu nasi pracownicy szybko zidentyfikują źródło zanieczyszczeń. Badania jakości powietrza w Poznaniu wykonujemy przez cały rok.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Zdecyduj się na badania jakości powietrza i dbaj o swoje zdrowie

Ile kosztuje zbadanie jakości powietrzaPierwszymi objawami, które powinny cię skłonić do kontaktu z ekspertami z BRAWENT jest plaga przewlekłego kataru, migreny i alergii pośród użytkowników budynku, oraz przykre zapachy, które wydobywają się z kanałów wentylacyjnych. Pamiętaj, że bardzo często szybka diagnoza problemu może zaoszczędzić ci wiele pieniędzy. Bagatelizowanie problemu związanego z wentylacją i jakością powietrza w firmie może prowadzić do wielu nieplanowanych kosztów. Dotyczy to zarówno awarii sprzętu wentylacyjnego oraz zdrowia pracowników.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerami 602 465 081 oraz 500 66 66 94, a także mailowo kontakt@brawent.pl