Szukasz firmy, która podejmie się czyszczenia hali produkcyjnej albo magazynu? Postaw na Brawent. Świadczeniem tego typu usług zajmujemy się już od 2009 roku. Grono naszych stałych klientów ciągle się powiększa. Zaufaj nam i Ty.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów nie należy do łatwych zadań z uwagi na specyfikę tego typu miejsc. Zazwyczaj są one pełne przestrzeni oraz elementów, do których trudno dotrzeć. Jednocześnie same zabrudzenia bywają uciążliwe przy ich usuwaniu. To wszystko sprawia, że do takich zadań warto zaangażować prawdziwych profesjonalistów.

W firmie Brawent dysponujemy sprzętem, który do czyszczenia hal produkcyjnych oraz magazynów był już wykorzystywany wielokrotnie. Zawsze z powodzeniem. To starannie skompletowany zestaw urządzeń, który sprawdził się na nawet bardzo skomplikowanych powierzchniach. Przykładowo, przy użyciu teleskopowych rur, odkurzaczy przemysłowych czy specjalistycznych końcówek potrafimy usunąć zabrudzenia znajdujące się na różnych wysokościach – zarówno bardzo nisko, jak i pod sufitem. W ruch idą oczywiście także odpowiednie środki chemiczne oraz woda aplikowana pod wysokim ciśnieniem. Potrzebujesz pomocy w odkurzeniu hali produkcyjnej i magazynu? Sprawdź TUTAJ.

Dlaczego czyszczenie hali produkcyjnej jest istotne?

Solidny i sprawdzony sprzęt, wykorzystywany do czyszczenia hali produkcyjnej jest oczywiście istotny. Jednak nie bez znaczenia jest również doświadczenie. Najlepiej wiedzą o tym nasi pracownicy, którzy przez lata wypracowali takie metody pracy, które pozwalają bez problemu usunąć nie tylko tłuste plamy, ale też drobnoustroje. Wszystko szybko i sprawnie.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Co ważne, czyszczenie hali produkcyjnej może się odbywać zarówno w ramach przestoju, jak i podczas regularnej pracy. W praktyce to oznacza, że zatrudnione przez Ciebie osoby wykonują zlecone im zadania, a my zajmujemy się na przykład myciem i czyszczeniem podłóg, odkurzaniem czy szorowaniem ścian. Odświeżone zostaną również elewacja, sufity oraz wszystkie znajdujące się w obiekcie konstrukcje. Mało tego! O myciu oświetlenia też nie zapominamy. Widzisz? Znamy się na tej pracy.

Jak odbywa się czyszczenie hali i magazynu?

Planujesz zlecić czyszczenie hali i magazynu? Pamiętaj o systematyczności. Tego typu prace powinny być wykonywane regularnie. W ten sposób możesz uniknąć przypadkowego pożaru, którego „sprawcami” mogą być chociażby niepozorne, ale łatwopalne drobinki kurzu. Mało tego! Ma to również wpływ na zdrowie pracowników, którzy każdego dnia przebywają w takich pomieszczeniach wiele godzin. Na pewno zgodzisz się z tym, że brudne miejsce pracy nie służy nikomu. Kurz, smar czy różnego typu drobnoustroje powinny być na bieżąco usuwane. Tylko tak nie przysporzysz swoim pracownikom chorób układu oddechowego, uciążliwych objawów alergii albo problemów ze skórą.

Potrzebujesz tego typu pomocy? Szukasz kogoś, kto zajmie się czyszczeniem hali i magazynu? Odezwij się do nas. Zajmiemy się tym kompleksowo. Nam możesz zaufać.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Postaw na nas i zapytaj o wycenę

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów nie jest tylko kwestią estetyki. Wymagają tego przepisy BHP. Ma to również wpływ na efektywność i samopoczucie samych pracowników. Dlatego nie zwlekaj. Postaw na nas i zapytaj o wycenę. Nasz numer telefonu jest do Twojej dyspozycji.

W dużym skrócie wygląda to zazwyczaj następująco: przyjeżdżamy na miejsce, oglądamy halę produkcyjną czy magazyn i dokładnie wszystko tłumaczymy. Dzięki temu wszystkie procedury stają się dla Ciebie jasne. Za każdym razem nasi fachowcy przeprowadzają inspekcję i rozmawiają z osobami, które zarządzają budynkiem. Wszystko to pozwala na dokładną analizę stopnia oraz rodzaju zabrudzenia, a także na dobranie właściwej metody czyszczenia. Mało tego! Tego typu konsultacje umożliwiają dobór odpowiedniego harmonogramu pracy – tak, by było to jak najmniej uciążliwe dla całej załogi. Nie wahaj się na nas postawić. Już teraz zadzwoń i zapytaj o wycenę.