1. Inspekcja wizyjna dla Twojej firmy
2. Działamy na terenie całej Polski – postaw na BRAWENT

Inspekcja wizyjna dla Twojej firmy

Inspekcja wizyjna PoznańWentylacja w twoim budynku to system dużych rur i tub do transportu powietrza z urządzeń wentylacyjnych HVAC do wszystkich pomieszczeń po kolei. Z czasem rury te zbierają w sobie ogromne ilości kurzu, pyłu i brudu.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Brudne układy wentylacji mogą prowadzić do powstania wielu problemów. Przykładem może być zbieranie i uwalnianie do atmosfery budynku różnego rodzaju alergenów i nieprzyjemnych zapachów lub zmniejszenie przepustowości układu, co prowadzić będzie do nadmiernego zużywania się urządzeń wentylacyjnych i zwiększenia rachunków za prąd. Oczywistym jest, więc, że czyszczenie wentylacji jest bardzo ważne by żyć w zdrowym i energooszczędnym otoczeniu.

Komu potrzebna jest inspekcja wizyjna?

Komu zlecić inspekcję wizyjną?

Z doświadczenia wiemy, że właściciele i zarządcy budynków bagatelizują zanieczyszczanie się układów wentylacyjnych. Nie zdają sobie sprawy z tego jak szybko i jak dużo kurzu i brudu może zebrać system HVAC w czasie swojego działania. Gdyby zanieczyszczenia były widoczne gołym okiem właściciele domów i budynków z pewnością przywiązywaliby większa uwagę do czystości przewodów oraz urządzeń wentylacyjnych. Nie jest to jednak proste, a właściwie jest niemal niemożliwe by zarządca lub właściciel budynku mógł uzyskać dostęp do sieci rur wentylacyjnych w taki sposób by samemu ocenić zakres zanieczyszczeń.

Dlaczego inspekcja wizyjna jest istotna?Czyszczenie układu wentylacyjnego to usługa, którą powinniśmy zlecić fachowcom. Pierwszym krokiem, który wykonywany jest przez specjalistyczne firmy z branży HVAC jest inspekcja wizyjna. Odpowiednio wyszkoleni technicy skorzystają ze specjalnej kamery cyfrowej, która wpuszczana jest do przewodów wentylacyjnych i przesyła obraz z ich wnętrza w czasie rzeczywistym. Pozwala to na ocenienie stanu czystości i drożności układu wentylacyjnego oraz na wycenę usług, które muszą zostać wykonane. Działania te przywrócą system wentylacji do stanu najwyższej sprawności.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Kamera do inspekcji wizyjnej to tylko jedno ze specjalistycznych urządzeń wymaganych do poprawnego wyczyszczenia układu wentylacyjnego obok specjalnych odkurzaczy przemysłowych i przepychaczy. Kamery używane w czasie inspekcji wizyjnej posiadają wiele trybów wyświetlania obrazu. Dzięki temu dają idealny obraz nawet w środowisku mocno zapylonym lub w całkowitej ciemności. Posiadają również możliwość zaglądania za zakręt przewodu wentylacyjnego. Dlatego tak ważna jest inspekcja wizyjna.

Inspekcja wizyjna na terenie całej Polski – postaw na BRAWENT

Korzystając z usług firmy BRAWENT otrzymujesz protokół zawierający szczegółowe informacje dotyczące działań wykonanych przez naszych specjalistów. Do raportu prac dołączamy płytę dvd z obrazem z kanałów wentylacyjnych. Działanie te potwierdza, że zlecone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką. Sam sprawdzisz czy jakość naszej pracy warta jest swojej ceny.

Interesuje Cię inspekcja wizyjna w Twojej firmie? Dowiedz się więcej, zadzwoń 602 465 081 albo 500 66 66 94 nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania.