1. Czyszczenie wentylacji – postaw na specjalistów 
2. Czyszczenie wentylacji Poznań i okolice
3. Dlaczego warto?

Czyszczenie wentylacji – postaw na specjalistów 

Czyszczenie wentylacji Poznań - firma BRAWENT

Podstawowym warunkiem utrzymania wysokiej jakości powietrza w fabrykach, biurach i budynkach użyteczności publicznej jest odpowiedni poziom czystości instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Regularne czyszczenie kanałów wentylacyjnych pozytywnie wpływa na jakość nawiewanego do pomieszczeń powietrza jednocześnie usuwając wszelki pył, kurz i inne zanieczyszczenia. Oszczędności wynikające z pomijania czyszczenia wentylacji w budżecie twojej organizacji są pozorne.  Brud i zanieczyszczenia, które gromadzą się w szybach wentylacyjnych powstrzymują powietrze przed swobodnym przemieszczaniem się. Oznacza to, że maszyny układu wentylacji HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning) w twoim budynku muszą pracować znacznie ciężej, aby uzyskać takie same efekty, jakie osiągnąć można w przypadku wyczyszczonych przewodów wentylacyjnych. Przekłada się to o znacznie wyższe rachunki za prąd. Czyszczenie wentylacji Poznań nie jest wcale takie drogie, a regularne serwisowanie gwarantuje przedłużenie żywotności maszyn.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Czyszczenie wentylacji Poznań i okolice

Czyszczenie wentylacji Poznań

Z czasem problem robi się coraz większy, a w ekstremalnych sytuacjach może prowadzić do awarii sprzętu, co znowu prowadzić będzie do pozbawienia ogrzewania lub klimatyzacji całego lub części twojego budynku. Oprócz kosztów naprawy awarii możesz liczyć się z tymczasowym wyłączeniem części budynku z użytkowania (np. w czasie bardzo niskich lub wysokich temperatur), co narazi Cię na dodatkowe straty.Zanim jednak zaczniesz myśleć o swoim budżecie zastanów się nad zdrowiem członków twojej organizacji. Amerykańska organizacja IAQA (Indoor Air Quality Association) obliczyła, że większość osób spędza 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych, co zwiększa ich wrażliwość na jakość powietrza. Brudny układ wentylacyjny zawiera wysokie stężenie alergenów, pleśni i pyłów, które gromadzą się w układach wentylacyjnych, centralach i elementach klimatyzacji i ogrzewania. Dłuższe przebywanie w skażonym, hermetycznym środowisku powodować może problemy takie jak alergie, przewlekłe zapalenie oskrzeli i inne choroby płuc.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Czyszczenie wentylacji – dlaczego warto?

Czyszczenie wentylacji Poznań - ceny usługCzyszczenie wentylacji Poznań to bardzo ważny wątek w procesie utrzymywania budynku niezależnie czy mowa jest o fabryce, biurowcu czy budynku użyteczności publicznej. Dobrze wyczyszczona instalacja HVAC wpłynie:
• na jakość powietrza w budynku, a co za tym idzie na zdrowie i samopoczucie osób znajdujących się w środku
• na zmniejszenie ilości energii elektrycznej pobieranej przez urządzenia wentylacyjne HVAC
• na ilość pieniędzy wydawanych na utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń wentylacyjnych
• na czystość wnętrz poprzez zmniejszenie ilości kurzu i pyłów unoszących się w powietrzu i opadających na meble i maszyny

 

Skontaktuj się z naszymi technikami jeżeli:Czyszczenie wentylacji w Poznaniu - kogo wybrać
• Niepokoi cię ilość kurzu zbierająca się na meblach
• Zauważyłeś, że coraz więcej osób w organizacji skarży się na kaszel, alergie i uczulenia
• Budynek znajduje się w pobliżu nieutwardzonej drogi
• W budynku lub jego pobliżu przechowywane lub produkowane są różnego rodzaju materiały sypkie
• Od ostatniego czyszczenia wentylacji minęło 5 lat lub gdy instalacja nigdy nie była czyszczona
• Budynek przeszedł w ostatnim czasie większy remont

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 602 465 081 oraz 500 66 66 94.

Czyszczenie wentylacji na terenie całej Polski

Siedziba naszej firmy znajduje się w województwie wielkopolskim, lecz nie ograniczamy się wyłącznie do tego obszaru i obsługujemy cały kraj. Przeważnie obsługujemy małe, średnie i wielkie przedsiębiorstwa w zakresie czyszczenia wentylacji oraz inspekcji wizyjnej. Wyjeżdżamy też do zleceń, które polegają na badaniu jakości powietrza. Zależy nam, by każdy z Klientów był zadowolony i regularnie korzystał z naszych usług. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz wykonujemy je najlepiej jak to możliwe.