O nas

BRAWENT istnieje na rynku od 2009 roku. W czasie ostatnich ośmiu pracy lat staraliśmy się zbierać nowe doświadczenia, które codziennie przekuwaliśmy w wiedzę na temat branży HVAC (z angielskiego Heating, Ventilation, Air Conditioning, czyli Ogrzewanie, Wentylacja, Klimatyzacja), którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi Klientami. Naszym największym atutem są sumienni pracownicy, którzy podtrzymują wszystkie nasze założenia i standardy.

W BRAWENT wierzymy, że najlepszą reklamą jest świadczenie usług najwyższym poziomie. Dlatego nasi technicy regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach, które poszerzają zakres ich wiedzy i kompetencji, co przekłada się na coraz wyższą jakość obsługi klienta oraz realizacji zadań. Technicy zatrudnieni w BRAWENT doskonale znają urządzanie, przy których pracują i są w stanie na miejscu rozwiązać problemy użytkowników sprzętu.

Zajmujemy się czyszczeniem instalacji wentylacyjnych HVAC przeprowadzaniem badań jakości powietrza, oraz inspekcją wizyjną kanałów wentylacyjnych. Nie boimy się ciężkiej pracy, dlatego podejmujemy się również innych niekonwencjonalnych zleceń powiązanych z branżą wentylacyjną.

W naszej codziennej pracy stosujemy najnowocześniejsze metody czyszczenia kanałów wentylacyjnych oparte o wieloletnie doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt. Specjaliści z BRAWENT doskonale znają wszystkie rodzaje kanałów wentylacyjnych wraz z ich specyfikacjami, najczęściej występującymi problemami i receptami na ich rozwiązanie. Wiemy jak usunąć brud nagromadzony w kanałach wentylacyjnych w twoim budynku i gwarantujemy, że korzystamy z nieinwazyjnych technik czyszczenia, które nie powodują żadnych uszkodzeń mechanicznych powierzchni kanałów.

Za punkt honoru stawiamy sobie jakość wykonywanych prac i w związku z tym nigdy nie wykonujemy zleconych prac za pomocą podwykonawców. Wybierając nas masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane przez zgrany i wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów z BRAWENT.

Naszym wyróżnikiem jest niekonwencjonalne podejście do obsługi Klienta. Wiemy, że każdy nasz kontrahent posiada inne wymagania, a każdy budynek jest inny. W związku z tym nasza oferta dostosowywana jest każdorazowo pod indywidualne wymagania. Pracujemy podczas weekendu, postoju produkcyjnego, czy w godzinach popołudniowym, kiedy budynek jest pusty. Zdajemy sobie sprawę, że firmy muszą działać z krótkimi przerwami, dlatego zawsze pracujemy szybko, sprawnie i z najwyższą dbałością o jakość wykonywanych usług. Zawsze staramy się być elastyczni z Państwa potrzebami i harmonogramami pracy zakładów.