Szukasz specjalistów, którzy kompleksowo podejdą do dezynfekcji różnego typu pomieszczeń? Postaw na firmę Brawent. Usługami z tego zakresu zajmujemy się już od 2009 roku. Zaufaj nam i dołącz do grona naszych stałych klientów!

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dezynfekcja pomieszczeń w Zielonej Górze

Temat dezynfekcji pomieszczeń w Zielonej Górze urósł do rangi priorytetów, o jakie trzeba zadbać w pierwszej kolejności, szczególnie po wybuchu pandemii koronawirusa. Od tamtego momentu więcej zaczęło się mówić o konieczności regularnego czyszczenia różnego typu obiektów. I nie mówimy tu tylko o usuwaniu największych zabrudzeń, ale i o neutralizacji tych zagrożeń, których nie widać gołym okiem. Rośnie świadomość, dotycząca tego, że nie wystarczy przetarcie powierzchni środkami na bazie alkoholu czy noszenie maseczek i rękawiczek.

Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra to usługa, do której w Brawent podchodzimy kompleksowo. Usuwamy nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Mamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią zajrzeć nawet do takich zakamarków, do których trudno na co dzień dotrzeć. Pamiętamy przy tym o kwestiach bezpieczeństwa. Należy bowiem podkreślić, że samodzielna dezynfekcja może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Z nami nie musisz się martwić o ewentualne zakażenie czy innego typu zagrożenia.

W Brawent wykorzystujemy techniki zamgławiania i ozonowania. Dzięki temu nawet najmniejsze zakamarki zostają pozbawione wirusów, bakterii, grzybów czy alergenów. Dodatkowo poprawie ulega powietrze, jakim oddycha się w takim miejscu. Znamy się na tym. Możesz nam zaufać!

Na czym polega dezynfekcja środkiem Virusolve+?

Wiele jest metod usuwania zanieczyszczeń. My jednak skupimy się głównie na tej, na którą klienci Brawent decydują się ostatnio coraz częściej. W pozbyciu się wielu patogenów jednocześnie, w zamkniętych pomieszczeniach, pomaga wspomniane już zamgławianie. To technika, polegająca na rozpylaniu suchej mgły z dodatkiem dezynfekującego środka Virusolve+. Do tej pory rozwiązanie to było stosowane głównie w szpitalach i karetkach. Nic dziwnego! W końcu – poza koronawirusem – substancja ta może wyeliminować również na przykład MRSA, HBV, HCV i HIV. Warto podkreślić, że obecnie zyskuje ona na popularności również poza branżą medyczną. Jest bezpieczna, bo nie zawiera chloru, aldehydów czy kwasu nadoctowego. Jednocześnie charakteryzuje ją wysoka skuteczność.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dezynfekcja środkiem Virusolve+ polega na uwolnieniu tej substancji chemicznej pod bardzo dużym ciśnieniem w postaci mgły, która dociera we wszystkie szczeliny. Sama mgła jest wytwarzana za pomocą urządzania, które nazywane jest zamgławiaczem. W zależności od wielkości pomieszczenia, jakie trzeba wyczyścić, środek ten dociera do każdego zakamarka w ciągu kilku minut lub paru godzin.

W związku z tym, że metodę tą można stosować w zamkniętych pomieszczeniach, świetnie sprawdzi się ona na przykład w dezynfekcji samochodów czy środków komunikacji publicznej. Mało tego! W ten sposób można skutecznie zdezynfekować nie tylko powierzchnie o gładkiej strukturze, ale również te chropowate. Przy okazji oczyszczane jest też powietrze. Krótko mówiąc, rozwiązanie to sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zawodzi klasyczna dezynfekcja. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń!

Dezynfekcja budynków przy koronawirusie w Zielonej Górze

Dezynfekcja budynków obejmuje czyszczenie zarówno całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń. Do tego celu można wykorzystać nie tylko wspomniany wyżej środek chemiczny, ale i ozonowanie. Ta druga metoda równie szybko i skutecznie pozwala na pozbycie się różnego typu patogenów. W ofercie posiadamy również czyszczenie wentylacji.

Co ważne, po takiej dezynfekcji budynku pracownicy mogą wejść do środka już po kilku godzinach od zakończenia ozonowania. W tym przypadku odczują różnicę już na wejściu, bo przy okazji usuwane są również nieprzyjemne zapachy. Jeśli szukasz firmy, która ma nie tylko odpowiedniej klasy sprzęt, ale również doświadczonych specjalistów oraz dużą wiedzę, zadzwoń do firmy Brawent. Oferujemy szybką, bezpieczną i skuteczną dezynfekcję.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra – zapytaj o wycenę!

Chcesz poznać szczegóły? Dowiedzieć się, jak „od kuchni” wygląda realizacja zlecenia dezynfekcji pomieszczeń? Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Zapraszamy do kontaktu! Pracownicy Brawent chętnie wyjaśnią, z czym wiążą się tego typu prace. Dowiesz się, jak przebiegają oraz w jaki sposób należy na to przygotować firmę. Sam kontakt i pytanie o wycenę nic nie kosztuje. Skorzystaj z tego i przekonaj się, jak pracujemy. Nasz numer telefonu jest do Twojej dyspozycji.