Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra to usługa, o której słyszymy coraz częściej, ponieważ stała się ona obecnie niezwykle potrzebna. Każdy właściciel obiektu czy biura powinien zadbać o bezpieczeństwo pracowników, jak i klientów. Same maseczki i dezynfekcja rąk mogą okazać się niewystarczające. Z tego względu tak istotne jest również pozbycie się wirusa i innych patogenów w obiektach zamkniętych. Tego rodzaju profesjonalne usługi wcześniej były wybierane głównie przez przemysł medyczny lub elektroniczny, jednak teraz specjaliści z tej branży świadczą usługi właściwie w każdym obiekcie, w którym znajdują się ludzi. Jeśli zastanawiacie się, jak wybrać odpowiednią ekipę do dezynfekcji pomieszczeń w Zielonej Górze, to koniecznie przeczytajcie poniższy tekst.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

1. Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra<
2. Dezynfekcja środkiem Virusolve+ Zielona Góra
3. Dezynfekcja budynków przy koronawirusie w Zielonej Górze

Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra

Myślisz, że dezynfekcja pomieszczeń w Zielonej Górze to proste działanie, które można ze spokojem powierzyć niewykwalifikowanym pracownikom? Obecnie odpowiedź na to może być jeszcze bardziej stanowcza i jest to oczywiście spowodowane światową pandemią koronawirusa. Każdy właściciel budynku czy przestrzeni biurowej musi z całą pewnością przemyśleć kwestie bezpieczeństw w aktualnej sytuacji. Część z takich osób zacznie przecierać powierzchnie środkiem na bazie alkoholu, a część zacznie nosić rękawiczki, jednak nie są to działania wystarczające.

Im większe pomieszczenia, tym więcej zakamarków, do których trudno dotrzeć. Jednocześnie warto dodać, że samodzielna dezynfekcja jest też niebezpieczna, ponieważ może doprowadzić do zakażania. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy, która wykorzystuje techniki zamgławiania i ozonowania, dzięki czemu nawet najmniejsze zakamarki w naszych pomieszczeniach będą pozbawione wirusów, bakterii, grzybów czy alergenów, a dodatkowo powietrze w budynki stanie się znacznie bardziej świeże. W następnych akapitach szerzej opowiemy o wspomnianych metodach dezynfekcji.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dezynfekcja środkiem Virusolve+ Zielona Góra

Profesjonalne metody dezynfekcji pomieszczeń zdecydowanie zyskują obecnie na popularności. Jedną z metod, która pozwala na pozbycie się wielu patogenów jednocześnie jest zamgławianie. Metoda polega na rozpylanie suchej mgły z dodatkiem specjalistycznego środka chemicznego Virusolve+ w zamkniętych pomieszczeniach. Do tej pory było to rozwiązanie stosowane głównie w szpitalach i karetkach, jednak obecnie zyskuje na popularności również w innych branżach. Na czym dokładnie polega to rozwiązanie?

Wspomnieliśmy już nieco wyżej, że jest to metoda, która stosowana jest w zamkniętych pomieszczeniach. Z powodzeniem można ją również wykorzystać również w samochodach czy komunikacji miejskiej. Środkiem chemiczny zostaje w tym przypadku uwolniony pod bardzo dużym ciśnieniem w postaci mgły, która dociera we wszystkie szczeliny. Sama mgła jest wytwarzana za pomocą urządzania, które nazywane jest zamgławiaczem.

W zależności od gabarytów pomieszczenia środek chemiczny dociera do każdego zakamarka w ciągu kilku minut lub paru godzin. Bardzo istotne jest to, że dezynfekowane są w ten sposób nie tylko powierzchnie o gładkiej strukturze, ale również te chropowate i oczywiście również powietrze. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zawodzi klasyczna dezynfekcja.

Wspomniany środek, czyli Virusolve+ stosowany jest w firmie Brawent. Jest to preparat sporóbujczy, który posiada niezbędne atesty do dezynfekcji sprzętów medycznych. Poza koronawirusem jest on w stanie wyeliminować między innymi MRSA, HBV, HCV, HIV. Ten środek nie zawiera w swoim składzie chloru, aldehydów czy kwasu nadoctowego, dzięki czemu jest bezpieczny, ale jednocześnie bardzo skuteczny.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dezynfekcja budynków przy koronawirusie w Zielonej Górze

Obecnie dezynfekcji podlegają nie tylko pojedyncze pomieszczenia, ale również dezynfekowane są budynki. W tym przypadku można skorzystać zarówno ze wspomnianego wyżej środka, jak i z ozonowania, które równie szybko i skutecznie pozwala na pozbycie się wszelkiego typu patogenów.

Warto wspomnieć, że pracownicy mogą wrócić do obiektu już po kilku godzinach po przeprowadzonym ozonowaniu. W tym przypadku pozbywamy się ponadto nieprzyjemnych zapachów. Warto postawić na wybór firmy, która posiada nie tylko odpowiedniej klasy sprzęt, ale również doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie przeprowadzić dezynfekcję szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *