Szukasz specjalistów, którzy doprowadzą Twoją halę produkcyjną do ładu? A może magazyn, którym dysponujesz, wymaga pilnego odkurzania? Zadzwoń do nas. W Brawent tego typu usługami zajmujemy się już od 2009 roku. Postaw na doświadczenie i rzetelność.

Odkurzanie hal produkcyjnych i magazynów

Hale produkcyjne i magazyny to specyficzne miejsca. Przewija się przez nie mnóstwo ludzi. Z reguły zainstalowane są tam różnego typu urządzenia. To również punkt przechowywania wielu rzeczy. Wszystko to sprawia, że dbanie o czystość staje się wyzwaniem, a kompleksowe czyszczenie trudno wykonać na własną rękę.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Mało tego! Już samo odkurzanie hal produkcyjnych i magazynów oznacza konieczność przeprowadzenia prac w takich w obszarach, do których momentami niełatwo dotrzeć. Dzieje się tak między innymi z uwagi na specyficzny rozkład przestrzenny tego typu miejsc oraz rozlokowane w nich przedmioty.

Dlatego żeby proces odkurzania hal produkcyjnych i magazynów przebiegł sprawnie i starannie, konieczne są dwa elementy. Po pierwsze, powinien się tym zająć ktoś, kto się na tym zna. Po drugie, musi on mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu. Krótko mówiąc: warto postawić na prawdziwych specjalistów.

Dlaczego należy odkurzać hale i magazyny?

Odkurzanie hal i magazynów powinno być dobrym nawykiem. Takie działanie należy bowiem wykonywać systematycznie. Szczególnie, że są to prace, które bez problemu można prowadzić nie tylko podczas przestoju, ale i w ramach regularnej pracy – bez wpływu na „życie” danej hali produkcyjnej czy magazynu.

Takie podejście pozwala nie tylko zachować te miejsca w czystości, ale i jest oznaką dbałości o zdrowie pracujących tam pracowników. Bo kurz czy drobnoustroje są na bieżąco neutralizowane. Mało tego! Za tym, by systematycznie odkurzać hale i magazyny przemawia również minimalizacja ryzyka, dotyczącego ewentualnego pożaru. Drobinki kurzu, choć niepozorne, są łatwopalne i mogą doprowadzić do tragedii. Regularne zapobieganie takim sytuacjom to najprostsza droga do bezpiecznego środowiska pracy. Potrzebujesz pomocy w czyszczeniu hali produkcyjnej i magazynu? Sprawdź TUTAJ.

Jak pracujemy?

Sprzęt, jakim dysponujemy w Brawent, pozwala nam podejmować pracę na różnych powierzchniach i przestrzeniach. Są to sprawdzone urządzenia. W niejednym magazynie czy hali produkcyjnej okazały się już być niezastąpione. To, że mamy je w swoich zasobach sprawia, że pracujemy wydajnie i skutecznie. Przykładowo, przy użyciu odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy ssącej, a także innemu sprzętowi (chociażby z dodatkiem różnego typu końcówek) możemy usunąć zabrudzenia, jakie znajdują się na różnych wysokościach – od podłogi, aż po sufit.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Nasza praca polega na dużej elastyczności. Każde pomieszczenie jest inne. Za każdym razem konieczny jest zatem dobór takich metod działania, które będą adekwatnie do przestrzeni, jaką należy posprzątać. Chcesz poznać szczegóły? Nasz numer telefonu jest do Twojej dyspozycji.

Zapytaj o wycenę

Odkurzanie hal produkcyjnych i magazynów to dla nas codzienność. Postaw na specjalistów, którzy podejdą kompleksowo i rzetelnie do tego zadania. Wiesz już, że tego typu prace powinny być wykonywane nie tylko systematycznie, ale i adekwatnie do przestrzeni, która wymaga czyszczenia. Dlatego najlepiej zadzwoń do nas i powiedz, co trzeba posprzątać, a my zadbamy o całą resztę. Przy okazji podkreślamy: nie uciekamy od pytań o wycenę. Wstępnie możemy oszacować koszty już przy rozmowie telefonicznej, w której podasz nam podstawowe dane na temat danego pomieszczenia.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Szukasz firmy, która dobierze metody działania do konkretnego miejsca? Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj. Po prostu się do nas odezwij. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Na zaufanie naszych klientów pracujemy każdego dnia, od wielu lat. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że znamy się na tej pracy.