Czyszczenie wentylacji wymaga wiedzy, doświadczenia, ale też właściwego sprzętu. Zastanawiasz się, jakie sprzęty do tego celu są wykorzystywane? Czym traktuje się przewody wentylacyjne, by proces przebiegł szybko i był efektywny? Poznaj niezwykle skuteczne urządzenia do czyszczenia wentylacji najnowszej generacji.

Jaki sprzęt do czyszczenia wentylacji?

Do czyszczenia przewodów wentylacyjnych i systemów wentylacyjnych wymagany jest specjalistyczny sprzęt, stąd też prace te należy powierzyć doświadczonym ekspertom. Najczęściej do czyszczenia wentylacji wykorzystują oni: wentylatory próżniowe, dedykowane szczotki do czyszczenia przewodów o różnych rozmiarach, wydajne odkurzacze przemysłowe wyposażone w należyte filtry, sprężone powietrze, kamery inspekcyjne, środki chemiczne, ale coraz częściej również zaawansowane urządzenia do czyszczenia wentylacji, które omówimy w dalszej części artykułu.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Nowoczesne urządzenia do czyszczenia wentylacji

Oprócz podstawowego sprzętu, profesjonaliści wykorzystują specjalistyczne narzędzia, które umożliwią skuteczne wyczyszczenie systemów wentylacyjnych oraz przewodów wentylacyjnych. W Brawent stawiamy na sprawdzony sprzęt wysokiej klasy, który umożliwia wydajną, skuteczną i sprawną pracę.

Dysponujemy urządzeniem renomowanej marki Rotobrush, dzięki któremu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie w różnych środowiskach – zakładach produkcyjnych, biurach, magazynach, sklepach i innych obiektach. System Rotobrush to innowacyjne, opatentowane rozwiązanie, polegające na połączeniu podciśnieniowego przewodu ssącego z wałkiem czyszczącym. W efekcie urządzenie jest kompaktowe, a samo czyszczenie przewodów wentylacyjnych jest bardzo skuteczne.

Jak działa urządzenie do czyszczenia wentylacji Rotobrush?

Rotobrush to wiodący dostawca gotowych rozwiązań i produktów dla branży HVAC, a sprzęty tej marki cieszą się uznaniem specjalistów na całym świecie. Czyszczenie kanałów sprzętem Rotobrush nie wymaga instalowania specjalnej stacji odpylająco-filtrującej. Tuż za szczotką obrotową zlokalizowany jest gruby wąż ssawny, służący do bezpośredniego odbierania zanieczyszczeń, które wznieca szczotka.

Konstrukcja urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych została maksymalnie zoptymalizowana, a ogromnymi atutami sprzętu są wydajne silniki, modułowa budowa, wózek do wygodnego transportowania, kompaktowa bryła i trwałe materiały, z których stworzono maszynę. Co więcej, jest ona bardzo uniwersalna i można ją stosować do kanałów wentylacyjnych o średnicy fi od 100 mm do 600 mm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi Klientom z różnymi systemami wentylacyjnymi.

Zamów czyszczenie wentylacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie wentylacji wysokiej klasy sprzętem?

Dla Klientów priorytetem jest to, aby usługa była wykonana starannie, w ustalonym terminie i w atrakcyjnej cenie. Często nie zwracają uwagi, jakim sprzętem i przez kogo realizowane jest zlecenie. A to spory błąd, bowiem umiejętności specjalistów oraz dobry sprzęt mają ogromne znaczenie dla jakości prowadzonych prac. Przekłada się to na zdrowie i bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach oraz na utrzymanie optymalnej kondycji wentylacji przez długi czas.

Komu zlecić czyszczenie wentylacji?

Przed zleceniem usługi czyszczenia wentylacji, zawsze zwracaj uwagę na to, czy są to profesjonaliści. Sprawdź, jakie metody i sprzęt wykorzystują do czyszczenia, a najlepiej zasięgnij również rekomendacji. Jeśli poszukujesz ekspertów w tej dziedzinie do wykonania prac – zapoznaj się z naszą ofertą. Brawent dysponuje najwyższej klasy urządzeniami do czyszczenia wentylacji, a nasi pracownicy są przeszkoleni i posiadają niezbędne doświadczenie. Wykonujemy zlecenia dla Klientów różnych branż przede wszystkim w województwie wielkopolskim, ale z przyjemnością dojeżdżamy również w inne zakątki Polski. Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty i zakresu działań – zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *