[Głosów: 0   Average: 0/5]

Na bezpieczeństwo i higienę przestrzeni, w której przebywamy składa się m.in. powietrze, którym oddychamy. Temu służy wentylacja pomieszczeń gwarantująca dopływ świeżego powietrza. Kanały, dzięki którym możliwa jest rotacja powietrza z biegiem czasu ulegają zabrudzeniu. By wentylacja spełniała swoją rolę musi być odpowiednio udrożniona. Tym właśnie zajmuje się nasza firma!

Oddychamy więc stale zużywamy powietrze. Ponadto przedostają się do niego rozmaite zanieczyszczenia takie jak pyły, kurz czy np. dym tytoniowy. Przebywanie w obiekcie odciętym od dopływu świeżego powietrza jest szkodliwe dla zdrowia, a nawet życia. Dlatego istotna jest wentylacja wnętrz, w których mieszkamy czy pracujemy.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

1. Czym jest wentylacja?
2. Dezynfekcja wentylacji – VIRUSOLVE+
3. Dezynfekcja wentylacji – na czym polega?

Czym jest wentylacja?

Wentylacja to po prostu cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami zamkniętymi, a przestrzenią na zewnątrz. To dzięki niej zużyte powietrze zostaje zastąpione świeżym i czystym. Wentylacja jest ważna zarówno dla osób jak i zwierząt przebywających w obiektach. Ma także ogromny wpływ na prawidłową i bezpieczną pracę maszyn wykorzystujących powietrze.

Dezynfekcja wentylacji – VIRUSOLVE+

Wentylacja działa prawidłowo, gdy jej kanały są udrożnione, czyli nie gromadzą się w nich różnego rodzaju nieczystości. Dlatego tak istotna jest systematyczna i dokładna dezynfekcja całego układu. Nasza firma oferuje profesjonalną, skuteczną i szybką usługę dezynfekcji systemów wentylacyjnych. Dlaczego jesteśmy bezkonkurencyjni? Ponieważ stosujemy najlepszy, dostępny na rynku środek przeznaczony do walki z zanieczyszczeniami.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

VIRUSOLVE+ to preparat sporobójczy stosowany do dezynfekcji wysokiego poziomu, mycia sprzętów medycznych oraz czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. VIRUSOLVE+ niweluje wszelkie spory bakteryjne, prątki, bakterie, grzyby, drożdże oraz pleśń, w tym także MRSA, HBV, HCV, HIV. Niszczy wirusy, również te z grupy SARS, do której należy koronawirus SARS-CoV.

To sprawdzony, silny i co ważne bezpieczny preparat. Nie zawiera chloru, aldehydów, kwasu nadoctowego, nie wydziela szkodliwych oparów i nie niszczy powierzchni. Z powodzeniem stosowany jest do odkażania nawet najbardziej zaniedbanych układów wentylacyjnych.

Dezynfekcja wentylacji – na czym polega?

Dezynfekcja układów wentylacyjnych polega na zamgławianiu kanałów wentylacyjnych przez klapy rewizyjne, przy uruchomionej wentylacji. W ten sposób preparat wypełnia całą przestrzeń usuwając z niej wszystkie zanieczyszczenia.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Zajmujemy się dezynfekcją budynków użyteczności publicznej, biurowców oraz zakładów produkcyjnych. Dbamy o jakość powietrza, którym oddychasz Ty i Twoi pracownicy. Nie narażaj siebie i innych na utratę zdrowia. Czyste powietrze to gwarancja bezpieczeństwa, lepszego samopoczucia i większej wydajności organizmu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, by uzgodnić dogodny termin. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *