Czyszczenie wentylacji ma ogromne znaczenie dla prawidłowego działania systemu, ale bezpieczeństwa czy dobrego samopoczucia osób, które przebywają w pomieszczeniach. Niezbędne jest, by prace te wykonywali profesjonaliści. Sprawdź, jak działamy w Brawent. Zawsze pracujemy mądrze i bezpiecznie, zgodnie z procedurami. Dowiedz się więcej i sprawdź, w jaki sposób realizujemy nasze zlecenia!

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

Profesjonalne czyszczenie wentylacji – jak działamy?

Działamy w branży od kilkunastu lat. Zajmujemy się czyszczeniem instalacji wentylacyjnych, a także przeprowadzaniem badań jakości powietrza czy inspekcji wizyjnej kanałów wentylacyjnych. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie najskuteczniejszych metod pracy, jeśli chodzi o czyszczenie kanałów wentylacyjnych, ale też wszelkich innych prac. Zlecenia realizujemy z należyta starannością, dbałością o szczegóły i z myślą o satysfakcji klientów z przeprowadzonych przez nas działań.

Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo naszych pracowników oraz osób znajdujących się w pobliżu. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie się do powierzonych nam przez kontrahentów zadań. Każde środowisko pracy jest inne, dlatego zawsze dostosowujemy się do przepisów bhp, panujących w danym zakładzie -fabryce, biurze, magazynie, warsztacie czy innej przestrzeni. Przed rozpoczęciem prac dokładnie planujemy każdy kolejny krok i staramy się rozpoznać zagrożenia na danym obszarze, by je skutecznie wyeliminować lub ograniczyć do absolutnego minimum.

Bezpieczne czyszczenie wentylacji przez Brawent

Praca specjalistów zajmujących się czyszczeniem wentylacji wiąże się z przebywaniem na wysokości, a także wykorzystywaniem podnośników koszowych. Co jest szczególnie istotne w trakcie wykonywania działań? Niezwykle ważne są środki ochrony indywidualnej pracowników, takie jak kaski wysokościowe, szelki czy linki asekuracyjne. Poza tym nasi eksperci są też zaopatrzeni w okulary, ochronniki słuchu i zawsze w trakcie pracy noszą odpowiednią odzież ochronną.

Zamów czyszczenie instalacji: 602 465 081 lub 500 666 694

  • Zawsze dbamy o właściwe wygrodzenie miejsca prac i odpowiednie jego oznakowanie. Stosujemy do tego celu pachołki i łańcuszki ostrzegawcze, które mają na celu wyeliminowanie ryzyka kolizji czy wzajemnego utrudniania sobie działań pracowników BRAWENT oraz pracowników firmy, w której wykonujemy czyszczenie wentylacji.
  • Troszczymy się o swoje bezpieczeństwo, dlatego pracujemy w zespołach i wzajemnie się asekurujemy.
  • W związku z tym, że prace na wysokości są pracami potencjalnie niebezpiecznymi, to dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć potencjalne zagrożenia. Do odkurzania wysokich elementów stosujemy m.in. system wykonany z bardzo lekkich, karbonowych rur. Osoba wykonująca pracę może dzięki temu pozostać na ziemi, co przekłada się na oszczędność czasu, ale też zwiększone bezpieczeństwo pracowników, jak i osób w pobliżu.

Wybierając nas, Klienci zyskują pewność, że zlecenie zostanie wykonane przez zgrany i wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów. W BRAWENT zawsze dostosowujemy działania do potrzeb klientów i ich wymagań. Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc? Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *